Opcje przeglądania
Kamera
Gimball
Żyroskop
Cena
 • od
  do

Najlepsze mini drony dla dzieci są bezpieczne, tanie i łatwe do latania.

Jeśli szukasz tanich dronów dla dzieci z najnowszymi funkcjami, to dobrze trafiłeś. Jak zapewne już wiesz, latające drony dla dzieci stały się jednym z najpopularniejszych zajęć dla naszych dzieci - zarówno na świeżym powietrzu, jak i wewnątrz pomieszczeń. Latanie fajnym, zabawkowym dronem może zapewnić dzieciom radość i rozrywkę na wiele godzin. Latanie dronami RC może być również świetnym hobby dla dzieci. Takie latające zabawki jak mini drony dla dzieci - mogą pomóc dzieciom w nauce lotnictwa, robotyki, programowania, mechaniki, elektroniki i fotografii, a jednocześnie zapewniają mnóstwo zabawy! Doskonale rozwijają umiejętności manualne u dzieci.

Drony dla dzieci

Dron dla dzieci i dron do nauki. 

Czy dron zabawka dla dziecka to dobry pomysł?

Dron dla dziecka to zdecydowanie dobry pomysł, pod warunkiem że dokonamy odpowiedniego wyboru. Poniżej postaram się pomóc w wyborze odpowiedniego drona dla twojego dziecka. Pamiętajmy również że nie powinniśmy pozostawiać naszego dziecka podczas zabawy bez nadzoru. 

Korzyści z zakupu drona dla dziecka:

 • Powoduje że dziecko skupia się na konkretnej czynności, w celu urozmaicenia zabawy można wymyślić dodatkowe wyzwania. Na końcu tego artykułu przedstawię super zabawę z dronem dla twojego dziecka. 
 • Nauka latania dronem rozwija koordynację oraz orientację w przestrzeni. Sterowanie dronem wymaga koordynacji obu rąk i orientacji w przestrzeni. Latanie dronem jest to bardzo dobrym ćwiczenie rozwijające umiejętności dziecka. 
 •  Latanie na zewnątrz będzie świetną okazją do spędzenia czasu na powietrzu wraz z dzieckiem.
 • Latanie dronem przez dziecko może być wstępem do niesamowitej pasji jaką jest lotnictwo. W prawdziwym lotnictwie działają takie same siły i zasady jak podczas lotu małym dronem dla dziecka. 

Jaki powinien być dobry dron dla dziecka i do nauki latania.
Czym się kierować podczas zakupu.

Podejmując decyzję o zakupie drona dla dziecka, jednocześnie nie będąc obeznanym w tej nowej dziecinie rozrywki możemy się czuć zagubieni w licznych modelach dronów. Z tego powodu postaram się przybliżyć najważniejsze cechy, oraz podział dronów ze względu na wiek dziecka. Dowiesz się też na co zwrócić uwagę podczas pierwszego lotu. 

 

Najważniejsze cechy drona dla dziecka:

 • Cena drona - pierwszy dron dla dziecka nie powinien kosztować majątku. Dron posłuzy do nauki i jest pewne że zaliczy nie jedno twarde lądowanie, dlatego...
 • dron dla dziecka musi być odporny na uszkodzenia - wybierając drona zabawkę musimy mieć na uwadze możliwe nieplanowane kolizje z przedmiotami w otoczeniu małego pilota. Wybieraj modele dronów które są lekkie i mają zabezpieczone śmigła. Najlepsze drony dla dzieci najczęściej posiadają zakryte śmigła lub zdejmowane osłony chroniące przed uszkodzeniem. Zdecydowaniem takim dronem jest Syma X26
 • Łatwy w sterowaniu - aby dziecko w pełni czerpało radość ze sterowania dronem nie może ono być dla niego za trudne. Wybierając drona zwróć uwagę na kategorię wiekową kupowanego drona.
 • bezpieczny dla twojego dziecka - podczas zakupu drona dziecku zwróć szczególną uwagę na bezpieczeństwo. Duże drony z odkrytymi śmigłami mogą wyrządzić krzywdę dziecku i ludziom w jego otoczeniu.
 • czas lotu - dobrze aby wybrany model drona pozwalał na ok 10 min zabawy. Dobrym pomysłem jest wybór modelu drona umożliwiającego wymianę akumulatora. Jest to świetne rozwiązanie które wydłuża nam znacznie czas zabawy. Zawsze możemy mieć naładowanych kilka akumulatorków i szybko je wymienić kiedy ten w dronie się wyczerpie.
 • wielkość drona - małe drony będą bezpieczniejsze dla dziecka, natomiast te większe zapewnią dłuższy czas lotu.

Drony ze względu na wiek dziecka:

 • jaki drona dla dziecka 5 lat? - dla najmłodszych zdecydowanie polecam drony których nie trzeba sterować. Drony takie są wyposażone w czujniki i tak naprawdę latają same po naszym pokoju dając wiele radości naszemu dziecku. Idealnym przykładem jest Mini dron UFO.
 • jaki dron dla dziecka 7 lat? - najlepszym wyborem będą tu proste mini drony odporne na uszkodzenia. Polecam drony bez kamery ze względu na cenę oraz wytrzymałość. Kamera w dronie jest dość delikatnym elementem i morze ulec uszkodzeniu podczas nauki latania. Dla 7 latka polecam, dron Syma X26, jest to niezniszczalny dron, z czujnikami przeszkód i w pełni osłoniętymi śmigłami. 
 • jaki dron dla dziecka 12 lat? - dziecko w tym wieku, posiadające własny telefon z pewnością będzie zachwycone mogąc latać mini dronem szpiegowskim z kamerą po własnym mieszkaniu. Takie mini drony pozwalają na nagrywanie filmów i robienie zdjęć. Takim mini dronem odpornym na kraksy ale dającym frajdę z nagrywania filmów będzie dron LS-Mini
 • jaki dron dla dziecka 14 lat? - ogarnięty 14 latek śmiało już może skorzystać z naszej oferty dronów dla poczatkujących lub dronów z GPS

Nauka latania dronem:

Kiedy już otrzymacie od nas swojego pierwszego drona przyjdzie czas na ten pierwszy lot.

 • Pamiętaj aby w pierwszej kolejności zapoznać się z instrukcja obsługi i postepować zgodnie z jej treścią.
 • Akumulator w dronie wymaga naładowania, każdy dron ze względu na warunki bezpieczeństwa musi być transportowany z rozładowanym akumulatorem
 • podczas pierwszego lotu ustaw dron w taki sposób aby przód i strony drona były ustawione tak jak Ty (rysunek poniżej)
Ustawienie drona podczas pierwszego lotu
 • po zakończonym locie wyłącz urządzenie i naładuj akumulatorki,
 • każdorazowo sprawdź czy żadne z ważnych części drona nie uległo uszkodzeniu (śmigła, akumulator, antena).
  Nigdy nie lataj dronem który ma niesprawny jakiś element!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl